KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16284153
nr 1628 4153
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Fjällugglor. Signerad, daterad 1981,71x100 cm, yttermått inklusive ram: 79x107 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:42:50